Lázně Libverda

 

Rekreační zařízení „SMRK“ v Lázních Libverda v roce 2024

Rekreační zařízení „SMRK“

Lázně Libverda leží v nadmořské výšce 424 m v libereckém regionu, v jedné z malebných kotlin, která uzavírá severní svah Jizerských hor a horský masiv Smrk. Jsou vzdálené 30 km od Liberce a 6 km od Nového Města pod Smrkem.V krásném okolí je mnoho zajímavých cílů pro vycházky a výlety. Blízké Hejnice s barokním chrámem jsou známým rekreačním a poutním místem Jizerských hor, odkud není daleko k vodopádu Sloupského potoka i Černého potoka. Pohodlně dosažitelné je i starobylé město a zámek Frýdlant, centrum kultury Liberec s botanickou a zoologickou zahradou, Ještěd s vyhlídkovou restaurací, Jablonec nad Nisou, známý výstavami skla a bižuterie. Lázně obklopují jehličnaté lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají jejich klimatický charakter. Léto je mírné a bez velkých veder, podzim suchý a teplý. V zimě ideální podmínky pro lyžaře běžkaře (upravená stopa pro běžky), pro sjezdaře Bedřichov, Janov n. Nisou, Ještěd. Místo je vhodné i pro cykloturistiku vzhledem k upraveným tratím (jízdní kolo s sebou, možnost úschovy). Zákaz pobytu s domácími zvířaty.

Veškeré informace o pobytu podává a objednávky přijímá: pí. Řehořová Vladimíra (tel. 735 760 537, e-mail rehorova.vladimira@cmkos.cz).

Podrobnější informace naleznete ZDE
Závaznou objednávku naleznete ZDE
Fotogalerii naleznete ZDE
Oficiální stránky obce Lázně Libverda naleznete ZDE

Nabídka rekreačních, wellness a lázeňských pobytů v roce 2024

 

Pro rok 2024 zajistil Odborový svaz státních orgánů a organizací nabídku zvýhodněných rekreačních, wellness a lázeňských pobytů v České republice i zahraničí, pro členy OS SOO a jejich rodinné příslušníky. Jedná se jak o známá střediska opakovaně využívaná členy OS již řadu let, např. Penzion Hejtman v Chlumu u Třeboně, Hotel Bezděz Staré Splavy (Máchovo jezero), Hotel Skiland - Ostružná (Jeseníky), tak je zde i nová nabídka pobytů od Cestovní agentury trip.travel, s.r.o. (croatia24.travel), která se specializuje na dovolenou v Chorvatsku. Dále zde najdete širokou nabídku zvýhodněných lázeňských, wellness a rekondičních pobytů v České republice a na Slovensku od společnosti spa.cz a Lázní Poděbrady a.s. a Lázní Františkovy Lázně a.s. Dále je tu pro vás připravena např. nabídka Hotelu Olšanka v Praze.

Objednávky pobytů

Objednávkový systém zůstává stejný jako v loňském roce.
Veškeré objednávky probíhají přímo mezi členem OS SOO a hotelem nebo penzionem, cestovní agenturou, lázněmi nebo spa.cz, tzn. že členové OS SOO si budou vybrané pobyty a služby objednávat individuálně, a to buď telefonicky, e-maile, písemně nebo přes rezervační systém přímo s jednotlivým rekreačním zařízením, penzionem nebo hotelem.

Doporučujeme

Jelikož některá střediska nabízejí rekreační pobyty jen určitou část roku (květen – září) a disponují malým počet lůžek na turnus (např. penzion Hejtman – Chlum u Třeboně) doporučujeme si objednávky na letní prázdninové měsíce zajistit rezervaci se středisky co nejdříve.

Důležité informace

Pro uplatnění zvýhodněné nabídky pobytu, bude člen OS při rezervaci pobytů prokazovat příslušnost k OS SOO průkazem člena ZO nebo potvrzení VZO, popř. potvrzením příslušného Informačního poradenského centra (u Individuálních členů).
Zvýhodněné ceny pobytů pro členy OS SOO platí také pro jejich rodinné příslušníky, kteří se pobytu zúčastní.
Podrobnější informace o rekreačních střediscích a jejich storno podmínky naleznete u některých středisek přímo v této nabídce nebo na stránkách OS SOO (www.statorg.cmkos.cz), či na webových stránkách daného rekreačního střediska.

Případné dotazy nebo informace k pobytům přijímá: pí. Řehořová Vladimíra, tel: 735 760 537 nebo e-mail: rehorova.vladimira@cmkos.cz


Kompletní nabídku rekreačních, wellness a lázeňských pobytů na rok 2024 naleznete naleznete ZDE

Nabídku Horského hotelu Skiland *** superior naleznete ZDE

Nabídku Rodinného penzionu Skiland naleznete ZDE

Nabídku Hotelu Bezděz *** Staré Splavy naleznete ZDE

Nabídku Penzionu Hejtman Chlum u Třeboně naleznete ZDEOdborový svaz státních orgánů a organizací pro své členy a jejich rodinné příslušníky na rok 2023 nabízí též následující rekreační zařízení:

Hotel Olšanka v Praze

 
Hotel Olšanka

Nabídka ubytování pro členy Odborového svazu státních orgánů a organizací na rok 2024.

Ceník ubytování a služeb na rok 2024 naleznete ZDE.

Nabídku pobytových wellness balíčků v Hotelu Olšanka pro rok 2024 naleznete ZDE.

Internetové stránky hotelu ZDE.

Fotogalerie hotelu ZDE.
Spolupráce s Lázněmi Františkovy Lázně a.s.

 
Františkovy Lázně a.s.

Odborový svaz státních orgánů a organizací i v roce 2023 spolupracuje s Lázněmi Františkovy Lázně a.s. Na základě dohody poskytne tato společnost zvýhodněné pobyty nejen pro členy OS SOO, ale také pro blízké osoby.
Společnost Lázně Františkovy Lázně a.s. přidělila OS SOO k uplatnění slev jedinečný kód. Nárok na slevu ve výši 15 % je uplatněn pouze při uvedení tohoto rezervačního kódu. Slevový kód je určen výhradně pro členy našeho OS!

Celoroční nabídku zvýhodněných pobytů „VITAL“ a „RELAX“ naleznete ZDE.

Všeobecné informace ke zvýhodněným pobytům naleznete ZDE.

Mapu Františkových Lázní naleznete ZDE.

Internetové stránky společnosti naleznete ZDE.

Spolupráce s portálem Spa.cz

 
HOTEL.cz

Pro rok 2024 přinášíme pro členy OS SOO a jejich rodinným příslušníkům opět bohatou nabídku zvýhodněných pobytů v oblíbených hotelech a lázních v České republice pro posílení zdraví a pro dobrou pohodu spa.cz.

Nabídku zvýhodněných lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku, Maďarsku, ve Slovinsku nebo Polsku naleznete ZDE.

Nabídku zvýhodněných lázeňských a wellness pobytů v České republice a na Slovensku naleznete ZDE.

Chata Ořovský v Železné Rudě

 
Ořovský

Odborový svaz státních orgánů a organizací i pro rok 2024 nabízí možnost rekreací v Chatě Ořovský v Železné Rudě na Šumavě. Chata Ořovský navazuje na tradici rekreačního zařízení, které bylo dlouhodobě provozováno jako Hotel Engadin. Nový název odkazuje na významnou osobnost českých sportovních počátků, na osobnost Josefa Rösslera Ořovského (1869 - 1933).

Exkluzivní nabídku pro členy OS SOO a jejich rodinné příslušníky naleznete ZDE.

Internetové stránky společnosti naleznete ZDE.

Spolupráce s CA croatia24.travel

 
croatia24

Odborový svaz státních orgánů a organizací se dohodl na spolupráci s Cestovní agenturou trip.travel, s.r.o. (croatia24.travel).
Na základě této dohody poskytne tato cestovní agentura dodatečnou slevu 5 % z placené zálohy. Slevy se sčítají, takže můžete využít aktuální slevu uvedenou na stránkách cestovní agentury a v kalkulaci ceny se započte dodatečná členská sleva. Nárok na slevu ve výši 5 % je uplatněn pouze při uvedení rezervačního kódu. Slevový kód je určen výhradně pro členy našeho OS!

Informaci o spolupráci s CA croatia24.travel naleznete ZDE.

Slevy platí pouze při zadání rezervace na www.croatia24.travel.

Spolupráce s LH HOTELS & RESORTS

 
LH HR

Pro rok 2024 opět přinášíme pro členy OS SOO a jejich rodinným příslušníkům nabídku zvýhodněných pobytů českého hotelového řetězce LH Hotels & Resorts, který provozuje hotely v kategorii ****. Nabízené hotely jsou vybaveny kongresovými a wellnessovými středisky, a proto se v nich dobře cítí jak individuální cestovatelé, tak i firmy.

Internetové stránky hotelového řetězce LH Hotels & Resorts naleznete ZDE.

Rámcovou dohodu pro rok 2024 zahrnující ceny ubytování a další zvýhodněné ceny naleznete ZDE.

Prášilský ráj

 
Prášilský ráj

Pod slovy Prášilský ráj si lze velmi snadno představit vše, co člověk očekává od pohodové dovolené v malebném prostředí Šumavy. V prvé řadě samotnou obec Prášily, uloženou pod svahy hor Ždánidla, Poledník a Formberg při březích Prášilského potoka. Její slavná historie se začala psát v první polovině 18. století s příchodem skelmistra Lorenza Gattermayera, který zde vystavěl sklářskou huť. Prášilský ráj zahrnuje rovněž nejrůznější možnosti ubytování, odpovídající vkusu, požadavkům či zájmům návštěvníků.

Nabídku společnosti Prášilský ráj naleznete ZDE.

Internetové stránky hotelu naleznete ZDE.

Spolupráce s Lázněmi Poděbrady a.s.

 
Lázně Poděbrady

Odborový svaz státních orgánů a organizací opět pro rok 2024 nabízí spolupráci s Lázněmi Poděbrady a.s. Na základě dohody poskytne tato společnost zvýhodněné pobyty nejen pro členy OS SOO, ale také pro rodinné příslušníky.
SLEVA 15% NA POBYTY ZE STÁLÉ NABÍDKY – slevový kód „OSSOO15“

Ceník lázeňských pobytů naleznete ZDE.

Internetové stránky společnosti naleznete ZDE.

Rekreační zařízení ZO OS KOVO Třinecké železárny

 
Třinecké železárny

Členové a členky OS SOO mohou využít 10% slevy na ubytování ve čtyřech ubytovacích objektech ZO OS KOVO. Jedná se o zařízení, mezi kterými si každý vybere to své: ať už dovolenou v lázeňských Karlových Varech, aktivní dovolenou v penzionu s bazénem a posilovnou či pobyt na horách. Sleva 10% bude ubytovatelem poskytnuta na místě po předložení průkazu člena základní organizace OSSOO nebo písemného potvrzení o členství vydaném základní organizací OS SOO.

Informace a objednávky naleznete ZDE.

 
 

Poslední aktualizace: 11. 7. 2024

Všechna práva vyhrazena, Copyright © 2002 STATORG

počítadlo.abz.cz