Lázně Libverda

 

Rekreační zařízení „SMRK“ v Lázních Libverda v roce 2019

Rekreační zařízení „SMRK“

Provoz v rekreačním středisku Odborového svazu státních orgánů a organizací a ZO Ministerstva financí ČR „SMRK“ vám nabízí příjemnou dovolenou příp. lázeňský pobyt v pěkném prostředí a dobrých klimatických podmínkách. Rekonstruované rekreační zařízení „SMRK“ (vzdálené 500 m od lázeňského centra) je umístěno v zahradě, pro děti hřiště s houpačkami, prolézačkou a pískovištěm, antukové hřiště na tenis, odbíjenou, nohejbal, venkovní stůl na stolní tenis, možnost posezení u krbu. Koupání – umělé koupaliště v Hejnicích (3 km), v Raspenavě (6 km), bazén v Novém Městě p. Smrkem (5 km), jezero Berzdorfer v Německu (37 km), lyžování – Swieradow Zdroj (19 km), Ještěd u Liberce (35 km).

Veškeré informace o pobytu podává a objednávky přijímá: pí. Řehořová Vladimíra (tel. 224 142 474, fax 224 142 273, e-mail rehorova.vladimira@cmkos.cz).

Podrobnější informace naleznete ZDE
Závaznou objednávku naleznete ZDE

Svazová rodinná rekreace 2019

 

Pro rok 2019 zajistil Odborový svaz státních orgánů a organizací formou rámcových smluv nabídku na zvýhodněné rekreační, wellness a lázeňské pobyty pro členy ZO OS SOO. Jedná se o známá střediska opakovaně využívaná členy OS již řadu let, ale i o střediska nová.
Rekreační pobyty nabízí Hotel Engadin v Železné Rudě, Penzion Hejtman v Chlumu u Třeboně, Hotel Bezděz Staré Splavy (Máchovo jezero), Sporthotel Kácov – Kutná Hora, Horský hotel Skiland superior a Rodinný penzion Skiland – Ostružná (Jeseníky) a Hotel Olšanka v Praze.
Širokou nabídku zvýhodněných lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku nabízí společnost Spa.cz, a dále je možné využít lázeňské pobyty také v hotelech ve Františkových Lázních. Nově je možné využít nabídky Hotelu Šedý Vlk v Harrachově.

Objednávky pobytů

V letošním roce 2019 probíhá stejný systém objednávání rekreačních pobytů svazové rodinné rekreace jako v loňském roce.
Veškeré objednávky probíhají přímo mezi členem ZO OS SOO a rekreačním střediskem, tzn., že členové ZO OS SOO si budou vybrané pobyty a služby objednávat individuálně, a to buď telefonicky, e-maile nebo písemně přímo s jednotlivým penzionem nebo hotelem.
Pro uplatnění zvýhodněných cen pro členy OS, je nutné při rezervaci ubytování nahlásit rekreačnímu středisku svou příslušnost k OS SOO. Zvýhodněné ceny pobytů pro členy OS SOO platí také pro jejich rodinné příslušníky, kteří se pobytu zúčastní.

Doporučujeme

Jelikož některá střediska nabízejí rekreační pobyty jen určitou část roku (květen – září) a disponují malým počet lůžek na turnus (např. penzion Hejtman – Chlum u Třeboně, Sporthotel Kácov) doporučujeme si objednávky na letní prázdninové měsíce zajistit rezervaci se středisky co nejdříve.

Důležité informace

Pro uplatnění zvýhodněné nabídky pobytu, bude člen OS při rezervaci pobytů prokazovat příslušnost k OS SOO průkazem člena ZO nebo potvrzení VZO, popř. potvrzením příslušného Informačního poradenského centra (u Individuálních členů).
Podrobnější informace o rekreačních střediscích a jejich storno podmínky naleznete u některých středisek přímo v této nabídce nebo na stránkách OS SOO (www.statorg.cmkos.cz), či na webových stránkách daného rekreačního střediska.

Případné dotazy nebo informace k pobytům přijímá: pí. Řehořová Vladimíra, tel: 224 142 474 nebo e-mail: rehorova.vladimira@cmkos.cz)


Kompletní nabídku „Svazové rodinné rekreace 2019“ naleznete ZDE


Nabídku týdenních pobytů Sporthotelu Kácov, Kácov, okres Kutná Hora naleznete ZDE

Nabídku Horského hotelu Skiland *** superior naleznete ZDE

Nabídku Rodinného penzionu Skiland naleznete ZDE

Nabídku Hotelu Bezděz *** Staré Splavy naleznete ZDE

Nabídku Penzionu Hejtman Chlum u Třeboně naleznete ZDE

Nabídku Hotelu Engadin Železná Ruda, okres Klatovy naleznete ZDE

Nabídku Hotelu Šedý Vlk, Harrachov naleznete ZDEV rámci „Svazové rodinné rekreace 2019“ Odborový svaz státních orgánů a organizací pro své členy a jejich rodinné příslušníky nabízí následující rekreační zařízení:

Hotel Olšanka v Praze

 
Hotel Olšanka

Nabídka ubytování pro členy Odborového svazu státních orgánů a organizací na rok 2019.

Ceník ubytování a služeb na rok 2019 naleznete ZDE.

Leták k ubytování na rok 2019 naleznete ZDE.

Leták ke konferencím na rok 2019 naleznete ZDE.

Internetové stránky hotelu ZDE.

Fotogalerie hotelu ZDE.
Spolupráce s Lázněmi Františkovy Lázně a.s.

 
Františkovy Lázně a.s.

Odborový svaz státních orgánů a organizací i v roce 2019 spolupracuje s Lázněmi Františkovy Lázně a.s. Na základě dohody poskytne tato společnost zvýhodněné pobyty nejen pro členy OS SOO, ale také pro blízké osoby.
Společnost Lázně Františkovy Lázně a.s. přidělila OS SOO k uplatnění slev jedinečný kód. Nárok na slevu ve výši 15 % je uplatněn pouze při uvedení tohoto rezervačního kódu. Slevový kód je určen výhradně pro členy našeho OS!

Celoroční nabídku zvýhodněných pobytů „VITAL“ a „RELAX“ naleznete ZDE.

Všeobecné informace ke zvýhodněným pobytům naleznete ZDE.

Mapu Františkových Lázní naleznete ZDE.

Internetové stránky společnosti naleznete ZDE.

Spolupráce s portálem Spa.cz

 
HOTEL.cz

Pro rok 2019 přinášíme pro členy OS SOO a jejich rodinným příslušníkům bohatou nabídku zvýhodněných pobytů v oblíbených hotelech a lázních v České republice, na Slovensku a v Maďarsku pro posílení zdraví a pro dobrou pohodu spa.cz.

Nabídku zvýhodněných lázeňských a wellness pobytů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku naleznete ZDE.

Prášilský ráj

 
Prášilský ráj

Pod slovy Prášilský ráj si lze velmi snadno představit vše, co člověk očekává od pohodové dovolené v malebném prostředí Šumavy. V prvé řadě samotnou obec Prášily, uloženou pod svahy hor Ždánidla, Poledník a Formberg při březích Prášilského potoka. Její slavná historie se začala psát v první polovině 18. století s příchodem skelmistra Lorenza Gattermayera, který zde vystavěl sklářskou huť. Prášilský ráj zahrnuje rovněž nejrůznější možnosti ubytování, odpovídající vkusu, požadavkům či zájmům návštěvníků.

Nabídku společnosti Prášilský ráj naleznete ZDE.

Internetové stránky hotelu naleznete ZDE.

Rekreační zařízení nabízená v rámci projektu „Odboráři sobě“

 

Za prvořadý cíl si projekt „Odboráři sobě“ klade zvýšit možnost využití kapacity rekreačních zařízení jednotlivých ZO a MO tak, aby objekt byl maximálně využit a tudíž majiteli přinesl dostatek finančních prostředků pro údržbu, popřípadě nezbytnou rekonstrukci tohoto rekreačního zařízení. Za významný rovněž považujeme poznatek, že jednotlivé ZO sdružené v OS nemají informace o tom, jaká rekreační zařízení ZO či MO našeho odborového svazu vlastní, respektive která je ochotna k rekreaci našim členům nabídnout.

Šumava

Rekreační zařízení Chata na Šumavě

Rekreační zařízení Chata na Šumavě – pasport.

Rekreační zařízení Chata na Šumavě – prezentace.Jizerské hory

Rekreační zařízení Josefka v Jizerských horách

Rekreační zařízení Josefka v Jizerských horách – pasport.

Rekreační zařízení Josefka v Jizerských horách – prezentace.

„Odboráři sobě“

 

Předsednictvo Výboru OS rozhodlo na svém zasedání dne 28.6.2012 o spuštění dlouhodobě připravovaného projektu pod názvem „Odboráři sobě“.
Podstata tohoto projektu spočívá v možnosti prezentace rekreačních zařízení, která jsou ve vlastnictví, případně spoluvlastnictví jednotlivých základních organizací našeho odborového svazu. OS nabízí možnost představit zájemcům o rekreaci jednotlivá rekreační zařízení ZO prostřednictvím webových stránek OS. Možnost využití odborových rekreačních zařízení ostatními členy OS, kteří nepaří do příslušné ZO, je zásadně dobrovolná a odvisí od zájmu jednotlivých ZO ve vztahu k racionálnímu využití jejich objektu.

Základní informace o projektu „Odboráři sobě“ nejdete ZDE.

Vzor pasportu (přihlášení rekreačního zařízení do projektu) naleznete ZDE.

 
 

Poslední aktualizace: 16. 10. 2019

Všechna práva vyhrazena, Copyright © 2002 STATORG